Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru

Celková cena

20 000 Kč za měsíc
+ provize RK + spotřeba plynu, el.energie a vody


Adresa

Brno

Budova

Cihlová

Stav objektu

Velmi dobrý

Plocha užitná

90 m²

Parkování

Ano

Topení

Ústřední plynové

Telekomunikace

Internet

Doprava

MHD

 

Popis

V zastoupení majitele nabízíme pronájem částečně zařízených kancelářských prostor o celkové ploše 90 m2 v klidné, velmi žádané lokalitě 600 m od centra na ul. Pellicova.
Komplex se skládá ze 4 kanceláří (2 velké orientované do zahrady, 2 menší do ulice), dále z haly (čekárny), kuchyňky s lednicí, malé koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC. K dispozici terasa a zahrada. Možnost parkování před domem.
Vlastní plynový kotel na vytápění a ohřev teplé vody, vlastní měření spotřeby el. energie a plynu - přepis na nájemce. Voda a ostatní služby podle počtu osob.
Vhodné pro obchodní firmu, advokátní, daňovou nebo účetní kancelář, lékařskou poradnu, ordinaci a pod. .Nekuřácké pracoviště.
Vzhledem k tomu, že není k dispozici PENB, uvádíme třídu G.
Prohlídky možné po dohodě s makléřkou. Cena k jednání.
Prostory jsou k dispozici okamžitě, nastěhování možno dohodou.

 

print tisk

Kontakt

Věra Bílá

Věra Bílá
telefon: 606 111 267
e-mail:

Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru Pronájem kanceláří ul. Pellicova v centru