Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S.

Celková cena

5 350 000 Kč za nemovitost
včetně provize


Adresa

Měřín

Náklady na bydlení

6800

Budova

Cihlová

Stav objektu

Velmi dobrý

Vlastnictví

Osobní

Poloha

Samostatný

Zástavba

Obytná

Podlaží počet

2

Plocha užitná

290 m²

Plocha pozemku

1156 m²

Terasa

Ano, 13 m²

Parkování

Ano, počet: 4

Garáž

Ano, počet: 2

Voda

Místní zdroj
Dálkový vodovod

Topení

Lokální tuhá paliva
Ústřední plynové
Ústřední tuhá paliva

Plyn

Plynovod

Odpad

Veřejná kanalizace

Komunikace

Asfaltová

Telekomunikace

Internet

Elektřina

230V
400V

Doprava

Dálnice
Silnice
MHD
Autobus

 

Popis

Z pověření vlastníka nemovité věci nabízíme k prodeji pěkný, světlý a prostorný dvougenerační rodinný dům v okrese Žďár nad Sázavou, v malé obci Pustina u Měřína, vzdálené 10 km Z od Velkého Meziříčí a 60 km Z od Brna. Defakto se jedná o dva na sebe navazující rodinné domy, které mohou být i oddělené.

Nemovitost má dva samostatné byty 3,5+1 s jídelnou a 4+1, každý s vlastním vstupem zvenčí. I dva vjezdy na pozemek. Zastavěná plocha je 245 m2, užitná plocha je cca 290 m2. Budova má dvě nadzemní podlaží a sedlovou střechu.

Pozemek je oplocený, rovinatý a má výměru 1156 m2 ( RD, dvůr, zahrada a kolna)
.
Byt 3,5+1 s jídelnou o výměře 102 m2 je v 2. NP části RD postavené v r. 1986 a následně zrekonstruované a ještě nově přistavěné v r. 2007. V obývacím pokoji je krb a je z něj přístupná i venkovní krytá terasa 13 m2. Kuchyň je moderní ve tvaru U. Koupelna je s rohovou vanou, sprchovým koutem, dvěmi umývadly a WC. Je zde i samostatné WC
V pokojích a jídelně je plovoucí podlaha, v ostatních prostorách je keramická dlažba.
V 1. NP. této části domu je situáváno technické zázemí (dřevník, dílna s kotelnou, šatna) a garáž.

Byt 4+1 s výměrou cca 98 m2 je umístěn v druhé části domu z r. 1968 v 1. a 2. NP a je částečně modernizován. V 1.NP této části domu je rovněž technická místnost, kotelna a garáž.

Celý dům je napojen na plyn, elektřinu 220/380 V, obecní vodovod i vlastní studnu a kanalizaci, topení je ústřední, kotel plynový a kotel na TP.

Na pozemku se nachází i zděná, zčásti podsklepená kolna o ZP 35 m2.

Nemovitost je vhodná pro 2 rodiny ( mladí + rodiče) nebo pro početnou rodinu.

Protože nebyl předložen PENEB, uvádíme třídu G.
Prohlídky domu jsou možné po dohodě s realitním makléřem.

 

print tisk

Kontakt

Ing. Pavel Bílý

Ing. Pavel Bílý
telefon: 602 521 766
e-mail:

Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S. Dvougenerační RD Pustina u Měřína, okres Žďár n.S.